תקלות בחימום תת רצפתי

לאחר שראיתם את הסרטון, ואולי גם קצת צחקתם, אנו מביאים לכם את הסיפור של שלומי בשלמותו. הסיפור הזה יכול להמחיש במעט, על הקלות שבה ניתן לפתור תקלה שמתרחשת ופוגעת במערכת החימום התת רצפתי, גם כאשר ישנם דברים שלא תלויים בנו, שיוצאים משליטה.
זה הסיפור, אותו תוכלו לשפוט בעצמכם.

כאשר שלומי החליט לבנות בית חדש, הוא לא היה מוכן לוותר על התקנה של מערכת חימום תת רצפתי. הוא ידע שהיא זו שתספק עבורו את המענה לחימום נעים לאורך כל ימות השנה, ללא תקלות וללא הוצאות חשמל מיותרות.
וכך, הוא הגיע אלינו, בבקשה להתקין מערכת חימום תת רצפתי.

מתן, נסע אל שלומי, והתקין אצלו מערכת חימום תת רצפתי שמבוססת על מים. במערכת זו, מותקנים צינורות מים מתחת לריצוף, ובהם מוליכים מים חמים. הפעלת המערכת גורמת לשחרור של אנרגיית החום מהמים, ויוצרת את החימום בחלל. שלומי היה מרוצה מהחימום הנעים בביתו, ומתן נסע לדרכו.
יום בהיר אחד, הגיע אל שלומי מסגר, על מנת להתקין מעקה במדרגות. המסגר קדח ויצר חור בצינור, דרך הרצפה. כמובן ששלומי לא ידע מה לעשות, והוא פחד שעכשיו יצטרך להוציא את כל הריצוף, להחליף את הצינורות ברצפה, ולהתקין מערכת חימום תת רצפתי חדשה. שלומי התקשר אל מתן, סיפר על המקרה ושאל מה ניתן לעשות. לאחר שמתן ביקש ממנו לסגור את הברזים של המים, הוא נסע אליו.

כאשר מתן הגיע אל שלומי, הוא ראה שהצינור היה חתוך. אבל עם כל הפחד של שלומי, מתן כבר התמודד עם תקלות כאלו בעבר, וידע בדיוק מה לעשות. בעזרת מכשור מיוחד, הוא חתך את הצינור ההרוס וחיבר אותו למחבר ייעודי, מה שאפשר למים, להמשיך ולזרום בקלות, ללא שום תקלות, והמערכת חזרה לפעול באופן מידיי, לשמחת כולם.

 

רוצים להתקין, אבל פוחדים מתקלות?

אנשים רבים מתעניינים היום בהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי. הם מודעים ליתרונות הרבים שלה, כמו שמדובר במערכת בטוחה שמספקת חימום נעים ואחיד, מפזרת את החום באופן אידיאלי, ובטיחותית, ובכל זאת, קיים בהם החשש שתקלות שונות יתרחשו כתוצאה מהמים שטמונים מתחת לרצפה. החשיבה זו מוכרת, אבל היא לא נכונה. תקלות אינן מתרחשות בצינורות של מערכת חימום תת רצפתי שעשויים מאלומיניום ומפלסטיק, וכאשר כן מתרחשת תקלה, כמו אצל שלומי, ניתן לפתור אותה נקודתית, ללא הצורך בהסרת הריצוף ובהתקנה של מערכת חדשה.

כאשר לקוחות מתקינים מערכת חימום תת רצפתי אצל מתן פתרונות חימום, הם יכולים להיות בטוחים, שהוא נמצא איתם לכל אורך הדרך. וכאשר מתרחשת תקלה, לעתים רבות ניתן לפתור אותה בקלות. אם גם אתם רוצים להתקין מערכת חימום תת רצפתי אצל מתן פתרונות חימום, תוכלו ליצור קשר כאןhttp://https://www.youtube.com/watch?v=K7bgfV2fOvU