רדיאטורים

רדיאטורים מסתמנים כאחד מאמצעי החימום הפופולריים ביותר; אדריכלים ומעצבי פנים מרבים להשתמש בהם וגם אנשים פרטיים הרוצים להתקין מערכות חימום יעילות בביתם מתעניינים ברדיאטורים לחימום הבית. לרדיאטורים ישנם כמה יתרונות אשר הופכים אותם לכל כך מוצלחים.

היתרונות של השימוש ברדיאטורים

כולנו דואגים לנושא הבטיחות ולא אחת שמענו על שרפות ושאר אסונות אשר התרחשו כתוצאה משימוש בתנורי חימום. מהבחינה הזו רדיאטור נחשב לאחד מאמצעי החימום הבטוחים ביותר ואין שום בעיה להשתמש בו גם בסביבה שבה יש ילדים ואפילו בחדרי אמבטיה.

אמנם בעבר רדיאטורים נחשבו למכשירים זוללי אנרגיה אך היום זהו לא המצב. רדיאטורים היום מציגים ביצועים גבוהים מאוד לצד יעילות אנרגטית מדהימה. בעולם בו מחירי האנרגיה גבוהים כל כך אנו רוצים לחסוך בהם ולהעדיף רדיאטורים. רדיאטורים אלו מוזילים את ההוצאה החודשית של החשמל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של טרמוסטת אלקטרוני הרגיש לעשירית המעלה.

היעילות האנרגטית של הרדיאטור גם הופכת אותו למוצר מאוד ידידותי לסביבה. רדיאטור מקרין חום בצורה פשוטה אך מתוחכמת ולמעשה גם לאחר כיבוי המכשיר וניתוקו מהחשמל הוא עדיין ממשיך לפלוט חום אל החדר. כל זה נעשה בפעולה שקטה אשר אינה יוצרת שום הפרעה.

לרדיאטור יכול להיות גם שימוש כפול ממנו ניתן להפיק תועלת בבית. במקרים רבים רדיאטורים משמשים גם כמחממי מגבות המאפשרים לייבש את המגבת ולחממה בדיוק בשביל הרגע בו תצאו מהמקלחת.

מבחינת ההתקנה אין מדובר בדבר מסובך. מלבד חיבור לחשמל אין צורך בשום תשתית אחרת, בניגוד לקמינים הדורשים התקנה מורכבת ויקרה. ניתן אפילו להתקין גם לאחר השיפוץ.

עיצוב וגודל – פתרון לכל חלל

מלבד התכונות שהוזכרו, לרדיאטור ישנו יתרון נוסף והוא מגוון העיצובים והגדלים שבהם הם מגיעים. המשמעות מכך היא שניתן להתאים רדיאטור לכל חדר שאתם מעצבים ורוצים למצוא עבורו פתרון חימום הולם. מבחינת גודל החלל, אלו יכולים להיות רדיאטורים לחימום חדר קטן או רדיאטורים לחימום חללים גדולים.

במידה ותרצו להתאים את הרדיאטור לסגנון העיצובי של החדר תוכלו למצוא רדיאטורים במבחר צבעים וסגנונות עיצוביים; מעיצובים קלסיים, דרך עיצובים שובבים ועד לעיצובים סופר מודרניים ועיצובים מינימליסטיים. בנוסף, תוכלו למצוא גם פתרונות עיצוביים מיוחדים המתאימים לקירות מעוקלים ונישות מיוחדות; ישנם רדיאטורים לקיר ורדיאטורים לרצפה.

לפרטים נוספים, מוזמנים לפנות לחברת טרמוסטיילר