סולר להסקה

החורף כבר בפתח ואנחנו כבר מתחילים לדאוג לחימום הבית בתקופה הקרובה. אך, לצד משבי הרוח העזים, הגשם והקור הרב גם עליית מחירי הסולר להסקה, אשר ממשיכים לטפס מעלה, הפכו עם השנים למטרד קבוע בתקופת החורף.

 

אז איך שומרים על חימום איכותי לבית? הרשו לנו , להציג בפניכם את הדרך החדשה והחסכונית שתסייע לכם להיפטר ממערכת הסקה מרכזית שגובה מכם מחיר יקר בכל שנה.

חימום איכותי לבית

 

מערכות החימום הישנות אשר עשו שימוש נרחב בסולר לחימום דוד המים  או בחומרי בעירה אחרים כמו בנזין, נפט או גז כללו רדיאטור חימום גדול בכל חדר , צובר גז שהפך למטרד בטיחותי עם השנים ותנור בעירה מרכזי.

 

כל אלו, הובילו להתקנה ראשונית יקרה במיוחד, אך עדיין לא הצליחו להפיק בעבורנו חימום איכותי הנשלט באופן נפרד בכל חדר ולמעשה דרשו מאתנו להפעיל את כל המערכת בכל פעם שרצינו לחמם את אחד מהחדרים בבית.

 

לצד חסרונותיהן הטכניים של המערכות הישנות, נוסף גם מחיר סולר המתייקר באופן קבוע אשר הוביל אותנו להוצאות גדולות בתחילת כל חורף והשאיר אותנו בעיקר חסרי אונים מול המצב הקיים.

חימום תת רצפתי

 

המצב הקיים, הוביל את החברות העוסקות בחימום ביתי או חימום מוסדי לחשוב על פתרון חדש – כזה שאינו תופס מקום, בעל רמת בטיחות גבוהה בהרבה וכמובן מוביל לחיסכון תמידי בעלויות. התוצאה לא איחרה להגיע ואל העולם נחשפה מערכת לחימום תת רצפתי.

 

במערכת לחימום תת רצפתי הוגדר רעיון בסיסי של חימום החדרים בצורה מוסלקת אל מתחת לפני השטח. המערכת עצמה כוללת שטיחים חשמליים או צינורות חימום שאינם מגיעים לרדיאטורים המותקנים בחדרים אלא מותקנים באופן פיזי מתחת לרצפה ומונחים על גבי חומר מבודד המונע את זליגת החום.

 

המערכת עצמה מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה באופן קל ונוח ולשלוט בעוצמת החום המופקת בכל חדר בנפרד.  נתון זה לבדו מאפשר לנו לחסוך בעלויות התפעול של המערכת בכל שנה באופן ניכר.

 

מלבד יתרונותיה הוויזואליים של מערכת חימום תת רצפתי היא מובילה לחיסכון משמעותי בעלויות התפעול בשל העובדה כי היא מופעלת על ידי שימוש בחשמל או במשאבות חום ייחודיות המפיקות חום בהליך דומה למזגן אך בעלות אנרגטית נמוכה במיוחד

החיסכון המשמעותי בעת שימוש במערכות חימום תת רצפתי יכול להגיע לעשרות אחוזים בצריכה הביתית או המוסדית ולחסוך לכם הרבה מאד כסף. למעשה, ההחזר על ההשקעה הראשונית מגיע בתוך שנה עד שלוש שנים מיום ההתקנה גם כאשר מדובר במוסד גדול ולא רק בבית פרטי.

 

אז הרשו לעצמכם להתנתק ממחירי הסולר להסקה הגואים משנה לשנה והבטיחו לעצמכם מערכת חימום איכותית זולה ובטוחה, כזו שתדע לענות על כל הצרכים ולסייע לכם לחסוך כסף רב כבר בשנה הקרובה.

 

צרו אתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח להתאים עבורכם את פתרון החימום המתאים ביותר רגע לפני שאתם רוכשים את כמויות הסולר הגדולות וממשיכים לחפש אחר דרכים חלופיות לחימום הבית.