מערכת הסקה

כולנו מכירים את מערכות ההסקה הישנות, שאומנם הצליחו לחמם את כל הבית אך באותה הפעולה גם הובילו לגידול משמעותי בהוצאות ניהול משק הבית או המוסד ולא הצליחו לאפשר לשלוט בטמפרטורה בכל חדר בנפרד.

 

אז איך הן בעצם עובדות ? ומה אנחנו, כצרכנים יכולים לעשות כדי לזכות בחימום יעיל יותר, בטוח יותר וכמובן חסכוני הרבה יותר?

 

תפקידה של מערכת ההסקה הוא בראש ובראשונה לחמם את החלל בו מורכבת המערכת. פעולה זו מתבצעת לרוב על ידי שימוש במערכת הסקה מרכזית בה נעשה שימוש בחומר בעירה כמו סולר בנזין או נפט, אך ניתן למצוא גם מערכות הסקה בגז הנחשבות לידידותיות יותר לסביבה.

 

בכל מערכת הסקה מותקן צובר בו מאוחסן חומר הבעירה. מצובר זה מועבר חומר הבעירה אל תנור הבעירה בו מתבצעת השריפה ממנה מופק החום לשימוש המערכת. החום המופק משמש לחימום המים המועברים בצינורות אל רדיאטורים המחממים את האוויר בחלל.

 

מערכת הסקה מסוג זה נחשבת למערכת הסקה מהדור הישן שאינה מאפשרת לנו לשלוט בוויסות הטמפרטורה בכל חדר בנפרד ולמעשה כל הפעלה שלו מפעילה את כל יחידות החימום הקיימות בחלל.

 

מלבד חיסרון משמעותי זו חשוב לזכור כי מערכות הסקה עושות שימוש בחומר בעירה הדורש צובר אחסון על מנת ליהנות מזמינות גבוהה של המערכת. צובר זה מכיל כמה עשרות ליטרים של חומר בעירה מסוכן הממוקמים בחצר האחורית של רבים מאתנו ומהווים סיכון בטיחותי אמיתי.

 

עובדה נוספת היא מחירו של חומר הבעירה עצמו אשר מתייקרת משנה לשנה ומחייבת אותנו להיפרד מכמה אלפי שקלים בכל תקופת חורף מתקרבת. נתון זה מייקר למעשה את השימוש במערכת כמעט בכל שנה ואינו מאפשר לנו להחזיר את ההשקעה על המערכת בשום שלב.

 

חימום תת רצפתי

 

אם אתם מחפשים מערכת חימום מהדור החדש וכזו שתדע לספק לכם יתרונות רבים במחיר נמוך במיוחד אנחנו ממליצים לכם להכיר את מערכות החימום התת רצפתי שהופכו כבר מזמן לשם דבר בבתי היוקרה הנחשבים ביותר ומהיום יכולות להפוך גם לחלק בלתי נפרד מהבית הפרטי שלכם או מהמוסד אותו אתם מנהלים.

 

במערכת לחימום תת רצפתי מותקנת למעשה מערכת חימום נפרדת מתחת לרצפה. במערכת זו לא תמצאו צובר גז לא בטיחותי ואפילו לא תנור בעירה לשם הפקת החום. המערכת מושתת למעשה על צינורות מים או שטיחי חשמל אשר מפיקים את החום ומאפשרים לנו לשלוט בטמפרטורה בכל רגע שנרצה.

 

המערכת המותקנת מתחממת ומחממת את הרצפה ודרכה את האוויר בחדר עצמו ולמעשה מונעת מגע ישיר עם גופי החימום. עובדה זו מעניקה יתרון בטיחותי נוסף למערכת, אך, זהו בהחלט לא היתרון האחרון.

 

מערכת חימום תת רצפתי מאפשרת למשתמשים בה ליהנות מחיסכון עצום בעלויות התפעול הנגמר לאורך שנים. למעשה החיסכון ממנו תיהנו על ידי התקנת המערכת יכול לחסוך עד שבעים אחוזים מעלויות התפעול הרגילות ולהחזיר לכם את ההשקעה הראשונית בין שמדובר בבית פרטי במוסד גדול כמו אחסניה או בית מלון.

 

אל תתנו לעצמכם ללכת שום בדרך הישנה ולחפש בה פתרונות חימום לקראת החורף המתקרב. צרו אתנו קשר עוד היום והרשו לעצמכם ליהנות מחימום איכותי, ירוק ובעיקר חסכוני כבר בחודש הקרוב. אנחנו כבר כאן – אז למה אתם מחכים?