חימום תת רצפתי

flor

חימום תת רצפתי

מחירי הסולר והחשמל הגואים והטרנד ליצירת סביבה אקולוגית וירוקה יותר הובילו גם את הצרכנים לחפש אחר פתרונות חימום חדשניים אשר יובילו לחיסכון בחימום תוך שמירה על היתרונות הרבים הקיימים כיום במערכת הסקה ביתית.

אם אתם נמצאים בשלב של בניית בית חדש או שאתם עומדים לפני שיפוץ מאסיבי הכולל החלפה של הרצפה בבית, אנחנו מזמינים אתכם להכיר את הדרך החדשה והיעילה לחימום הבית – חימום תת רצפתי.

מערכת חימום תת רצפתי - למה?

רגע לפני שנתחיל לגעת ביתרונות המערכת חשוב שנלמד כיצד פועלת המערכת ובמה היא שונה ממערכות חימום הנפוצות כיום בבתי האב בישראל.

מערכת חימום תת רצפתית היא מערכת נסתרת המוסלקת מתחת לרצפה הקיימת באופן שאינו גלוי לעין ולמעשה אינה תופסת נפח בחלל כך שאינה משפיע בשום אופן על הקו העיצובי של הבית.

מערכת החימום התת רצפתית יכולה להופיע בשתי תצורות שונות:

  • מערכת חימום תת רצפתית המופעלת באמצעות חשמל – מערכת חימום בה מותקנים כבלי חשמל או שטיחים חשמליים תחת הרצפה ומשמשים כמפיקי אנרגיית חום.
  • מערכת חימום תת רצפתית המופעלת באמצעות מים – מערכת חימום בה מותקנים צינורות מתחת לרצפה.הצנורות מונחים על שכבת בידוד תרמי ובהם מולכים מים חמים. הפעלת המערכת מובילה לחימום המים ולשחרור אנרגיית החום המשתחררת מהמים אל חלל החדר בו מותקנת המערכת.


ההבדל העיקרי בין סוגי המערכות הינו בעלויות ההקמה מול עלויות התפעול החדשי – התקנת מערכת חימום תת רצפתי חשמלית תהיה זולה יותר בהקמה אך השימוש החדשי בה יהיה יקר. לעומתה, מערכת חימום התת רצפתי על בסיס מים תהיה יותר יקרה בהתקנה אך זולה בשימוש הקבוע.

חימום תת רצפתי – חיסכון בחימום

מערכת חימום תת רצפתי טומנת בחובה יתרונות רבים, כאשר היתרון הבולט מכולם הוא כמובן החיסכון האדיר בעלויות התפעול של המערכת לחימום הבית.

מה שהופך את המערכת התת רצפתית לכל כך יעילה היא העובדה כי המערכת מנצלת את החוק הפיסיקאלי הקובע כי תכונתו של החום היא לשאוף למעלה. לכן, בשונה ממערכות החימום האחרות בהן

החום אותו אנו מרגישים הוא למעשה חום העולה כלפי מעלה בחדר ומוחזר אלינו מהתקרה והקירות בעת השימוש במערכת לחימום תת רצפתי החום עצמו עולה מן הרצפה כלפי מעלה ומונע בזבוז אנרגיה.

מחקרים שנערכו על מנת לבחון את רמת היעילות האנרגטית של המערכת הציגו נתון מדהים של חיסכון של כ-30% אחוזים בעלויות לעומת מערכות חימום אחרות.

צנרת תת רצפתית

כולת החיסכון המדהימה של המערכת, בצירוף החום הנעים והייחודי שיכולה להפיק המערכת בהחלט מעמידים אותה בראש מערכות החימום הזמינות כיום. אבל זה עוד לא הכל.

חימום תת רצפתי – בטיחות מעל לכל

מלבד היתרונות שמנינו נרצה לגעת גם ברמת הבטיחות של מערכות לחימום תת רצפתי, מכיוון שהחום מופק בגופי חימום נסתרים, בעיות כמו כוויות, ייבוש האויר או חלילה, חנק הנגרם מחוסר חמצן הופכות ללא רלוונטיות ברגע שאתם בוחרים להתקין מערכת חימום כזו.

נוחות ואיכות חיים

המערכות החכמות מתאימות את עצמן לטמפרטורה הנוחה לכם בעזרת טרמוסטטים המותקנים בכל קומה או בכל חדר!

החום הנעים ילטף ויעטוף אתכם זאת מבלי לייבש את האוויר ומבלי לסכן אתכם.

היכולת להפעיל את המערכת בלחיצת כפתור מבלי לדאוג למילוי מיכל הסולר או הגז יהפכו את החורף שלכם לחוויה נעימה ומפנקת.

אסתטיקה ועיצוב

העדרם של גופי חימום גלויים בחדר יאפשרו לכם לעצב את הבית כרצונכם.

שומרים על הירוק

המערכות שלנו מחוממות באמצעות משאבות חום, טכנולוגיה מתקדמת העושה שימוש באנרגיה מתחדשת, המאפשרת לכם להנות מבית חם ללא שימוש בחמרי בעירה פולטי גזים רעילים.

אמינות ואחריות

המים זורמים מתחת לרצפות שלכם במעגלים שלמים ובמערכת סגורה – דבר המבטיח לכם את מקסימום האמינות מכיוון שלא יתכנו בה נזילות או הצטברות אבנית.

אנחנו, במתן פתרונות חימום, מאמינים במערכת שלנו ומכירים היטב את יתרונותיה הרבים ועמידותה לאורך שנים.

לכן, אנו מעניקים לכל לקוח שלנו, אחריות מלאה על כל הצנרת התת רצפתית לעשר שנים מיום ההתקנה. כדי שתוכלו לחמם את הבית בראש שקט ולשכוח שהמערכת שלנו, עובדת בשבילכם תמיד.

אצלנו זוכה כל לקוח ליחס אישי ולליווי מקצועי מרגע ההתקשרות ועד בכלל. ההוכחה לכך היא העובדה שבסקר שביעות רצון ומקצועיות שנערך ע”י העיתון “דה מרקר” זכתה חברתנו להכלל באחד משלשת המקומות הראשונים מבין כל החברות!

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המותאמת לצרכיכם ולתקציב העומד לרשותכם.

פתרונות חימום נוספים:

המלצה חמה:

 

חיבור מערכת החימום התת
רצפתית למשאבת חום תחסוך
משמעותית בעלויות חימום הבית.

 

צרו עימנו קשר למידע נוסף על
חיבור המערכת התת רצפתית
למשאבת חום.