flor

חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי מחיר וחיסכון

מחירי הסולר והחשמל הגואים והטרנד ליצירת סביבה אקולוגית וירוקה יותר הובילו גם את הצרכנים לחפש אחר פתרונות חימום חדשניים אשר יובילו לחיסכון בחימום תוך שמירה על היתרונות הרבים הקיימים כיום במערכת הסקה ביתית.

מי שנמצא בשלב של בניית בית חדש או שעומד לפני שיפוץ מאסיבי הכולל החלפה של הרצפה בבית, מוזמן להכיר את הדרך החדשה והיעילה לחימום הבית – חימום תת רצפתי.

מערכת חימום תת רצפתי - למה?

רגע לפני שבודקים מה הם יתרונות המערכת חשוב להבין כיצד היא פועלת ובמה היא שונה ממערכות חימום הנפוצות כיום בבתי האב בישראל.

מערכת חימום תת רצפתית היא מערכת נסתרת המוסתרת מתחת לרצפה הקיימת באופן שאינו גלוי לעין ולמעשה אינה תופסת נפח בחלל כך שאינה משפיע בשום אופן על הקו העיצובי של הבית.

מערכת החימום התת רצפתית יכולה להופיע בשתי תצורות שונות:

 

  1. מערכת חימום תת רצפתית המופעלת באמצעות חשמל – מערכת חימום בה מותקנים כבלי חשמל או שטיחים חשמליים תחת הרצפה ומשמשים כמפיקי אנרגיית חום.
  2. מערכת חימום תת רצפתית המופעלת באמצעות מים – מערכת חימום בה מותקנים צינורות מתחת לרצפה.
    הצנורות מונחים על שכבת בידוד תרמי ובהם מולכים מים חמים. הפעלת המערכת מובילה לחימום המים ולשחרור אנרגיית החום המשתחררת מהמים אל חלל החדר בו מותקנת המערכת.

ההבדל העיקרי בין סוגי המערכות הינו בעלויות ההקמה מול עלויות התפעול החדשי – התקנת מערכת חימום תת רצפתי חשמלית תהיה זולה יותר בהקמה אך השימוש החודשי בה יהיה יקר יותר, באופן יחסי.

 לעומתה, מערכת חימום התת רצפתי על בסיס מים תהיה יותר יקרה בהתקנה אך זולה בשימוש הקבוע.

חברות חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי – חיסכון בחימום

מערכת חימום תת רצפתי טומנת בחובה יתרונות רבים, כאשר היתרון הבולט מכולם הוא כמובן החיסכון האדיר בעלויות התפעול של המערכת לחימום הבית.

מה שהופך את המערכת התת רצפתית לכל כך יעילה היא העובדה כי המערכת מנצלת את החוק הפיסיקאלי הקובע כי תכונתו של החום היא לשאוף למעלה. לכן, בשונה ממערכות החימום האחרות בהן החום המורגש הוא למעשה חום העולה כלפי מעלה בחדר ומוחזר מהתקרה והקירות.

 בעת השימוש במערכת לחימום תת רצפתי החום עצמו עולה מן הרצפה כלפי מעלה ומונע בזבוז אנרגיה.

מחקרים שנערכו על מנת לבחון את רמת היעילות האנרגטית של המערכת הציגו נתון מדהים של חיסכון של כ-30% אחוזים בעלויות לעומת מערכות חימום אחרות.

צנרת תת רצפתית

יכולת החיסכון המדהימה של המערכת, בצירוף החום הנעים והייחודי שהיא יכולה להפיק בהחלט מעמידים אותה בראש מערכות החימום הזמינות כיום. אבל זה עוד לא הכל.

חימום תת רצפתי – בטיחות מעל לכל

מלבד היתרונות שנמנו, כדאי לדבר גם על רמת הבטיחות של מערכות לחימום תת רצפתי. מכיוון שהחום מופק בגופי חימום נסתרים, בעיות כמו כוויות, ייבוש האויר או חלילה, חנק הנגרם מחוסר חמצן הופכות ללא רלוונטיות ברגע שבוחרים להתקין מערכת חימום כזו.

נוחות ואיכות חיים

המערכות החכמות מתאימות את עצמן לטמפרטורה הנוחה למשתמשים בעזרת טרמוסטטים המותקנים בכל קומה או בכל חדר!

החום הנעים ילטף ויעטוף אותם מבלי לייבש את האוויר ומבלי לסכן אותם.

היכולת להפעיל את המערכת בלחיצת כפתור מבלי לדאוג למילוי מיכל הסולר או הגז יהפכו את החורף שלהם לחוויה נעימה ומפנקת.

אסתטיקה ועיצוב

העדרם של גופי חימום גלויים בחדר יאפשרו לדיירים לעצב את הבית כרצונם ללא התחשבות בנראות המערכת.

שומרים על הירוק

ישנן מערכות המחוממות באמצעות משאבות חום, טכנולוגיה מתקדמת העושה שימוש באנרגיה מתחדשת, המאפשרת למשתמשים להנות מבית חם ללא שימוש בחומרי בעירה פולטי גזים רעילים.

אמינות ואחריות

המים זורמים מתחת לרצפות של המשתמשים במעגלים שלמים ובמערכת סגורה – דבר המבטיח להם מקסימום אמינות מכיוון שלא יתכנו בה נזילות או הצטברות אבנית.

חברות חימום תת רצפתי

בכדי לזכות בכל היתרונות שיש למערכות חימום תת רצפתי, חשוב להתקין אותן על ידי חברה מקצועית ומנוסה. חברת מתן הפועלת בתחום כבר מעל שני עשורים, מספקת מערכות חימום תת רצפתי מתקדמות על בסיס מים או חשמל, עם אחריות מלאה למשך עשר שנים.

היא עובדת עם מרבית היצרניות ומציעה מגוון דגמי מערכות העשויות מחומרים איכותיים ביותר. ביכולתה לספק לכל לקוח ולכל חלל מערכת מתאימה, כאשר העבודות מבוצעות עבור מחיר הגון ברמה מקצועית חסרת פשרות.

כל זאת, לצד יחס אישי ללקוח וליווי לכל אורך תהליך ההתקנה מבחינת תוכניות בניה, בחירת מערכת מתאימה ועד להתקנתה בבית.

במתן פתרונות חימום, מאמינים במערכת של החברה ומכירים היטב את יתרונותיה הרבים ועמידותה לאורך שנים.

לכן, מעניקים לכל לקוח אחריות מלאה על כל הצנרת התת רצפתית לעשר שנים מיום ההתקנה. כדי שהוא יוכל לחמם את הבית בראש שקט ולשכוח שהמערכת, עובדת בשבילו תמיד.

אצל מתן פתרונות חימום זוכה כל לקוח ליחס אישי ולליווי מקצועי מרגע ההתקשרות ועד בכלל. ההוכחה לכך היא העובדה שבסקר שביעות רצון ומקצועיות שנערך ע”י העיתון “דה מרקר” זכתה החברה להיכלל באחד משלשת המקומות הראשונים מבין כל החברות!

הזמנת מערכת חימום תת רצפתי מחברת מתן פתרונות חימום

חברת מתן פתרונות חימום הוקמה בשנת 2002. היא מנוהלת ע”י מתן לבנוני, בעל ניסיון עשיר כקבלן המביא עימו ידע בתחומי הבניין, הבידוד, האינסטלציה והחשמל.

החברה מתמחה בהקמת מערכות חימום תת רצפתיות ובמתן פתרונות חסכוניים למערכות חימום מים והסקה קיימות, בשיטה חדשנית שהולכת ותופסת תאוצה.

החברה שואפת להעניק שירות אישי, אמין ומותאם לכל לקוח ומלווה כל פרויקט במחויבות ובאחריות.

מתחילת פעילותה, החברה ביצעה התקנות רבות עבור בעלי בתים פרטיים, בניינים משותפים, מלונות, אכסניות, מקוואות ומפעלים.

למה כדאי לעבוד עם מתן פתרונות חימום

מגוון מערכות לבחירה:  החברה עובדת עם רוב החברות בשוק ותוכל להתאים את המערכת שבאמת מתאימה לכם. ניתן לבחור מבין מגוון האפשרויות את המערכת שהכי מתאימה לצרכים.

איכות החומרים: החברה בחרה את החומרים הכי איכותיים שיש, מהיצרנים הטובים בארץ ובעולם. באחריות.

ניסיון רב שנים: מעל 20 שנה בתחום החימום שמתווספות לשנים הרבות שהחברה עסקה בבניית בתים.

אחריות רבת שנים: החברה שואפת להיות תמיד שם בשביל הלקוחות שלה.

אמיתיים בייעוץ: החברה מספרת כי היא שמה את טובת הלקוח מול עיניה, וזאת גם הסיבה שהיא יודעת להגיד ללקוח כשהוא לא צריך את מה שיש לה להציע.

עבודה סופר מקצועית: אנחנו לא מתפשרים על איכות העבודה!

מוניטין מצטבר: כי אין תחליף לשם הטוב שצברה.

ראיה כוללת ופתרונות יצירתיים: כיוון שהחברה הגיעה מתחום הקבלנות, הידע המצטבר שלה בכל תחומי הבניה, מאפשר לה לתת פתרון גם במצבים מסובכים.

עבודה עברית: צוות של חבר׳ה טובים, ״משלנו״.

קשר אישי: לקוחות החברה נשארים בקשר גם אחרי גמר העבודה.

זמינות ללקוחות: הטלפון נשאר זמין גם ב- 16:00.

ללכת על בטוח בחימום הבית

מתן פתרונות חימום, תכנון ואחזקה של מערכות חימום ממליצה בחום על מגוון פתרונות תכנון, הקמה ואחזקת מערכות חימום לבתים פרטיים ומוסדות והסבת מערכות מים קיימות ומזמינים אתכם ליהנות ממערכות לחימום מים וחללי מגורים הפועלות בשיטה חסכונית, יעילה ומותאמת במיוחד עבורכם.

להתייעצות מקצועית, גם בנושא בידוד לחימום תת רצפתי, ניתן ליצור קשר עם חברת מתן בטלפון 02-9400777.

 

פתרונות חימום נוספים:

המלצה חמה:

 

חיבור מערכת החימום התת
רצפתית למשאבת חום תחסוך
משמעותית בעלויות חימום הבית.

 

צרו עימנו קשר למידע נוסף על
חיבור המערכת התת רצפתית
למשאבת חום.